czwartek, 24 września 2015

Misy z jajem :)


Witam Was serdecznie :)

W pierwszym moim już "normalnym" poście chciałam pokazać 3 misy zainspirowane niebieskimi misami YUNIKO STUDIO  Misy są z pojemników po jajkach ...i stąd tytuł posta :)
Są w trzech naturalnych kolorach do których obecnie mam dostęp, bez żadnych barwników, farb itp.  Misy są TYLKO z pojemników (bez produktów wiążących czy kleju) polakierowane dla wzmocnienia, które dodatkowo fajnie uwydatniło mi kolor pulpy - jednak nie w każdej pulpie lakierowanie pomaga wizualnie..ale tym wkrótce. Zresztą o lakierowaniu surowego papieru "papierowe wiklinomaniaczki"  doskonale wiedzą ;)
Na zdjęciach widać też zajawkę moich mniejszych planowanych prac z tym materiałem czyli biżuteria, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Kolejne masy spróbuję zrobić z klejem i zobaczymy czy jest różnica bo planuje robić też większe i "poważniejsze" projekty bo te misy to moja pierwsza próba z kształtowaniem pulpy.


Jako że chciałabym aby moje (wy)twory były jak najbardziej praktyczne to próbowałam pokazać funkcjonalność mis i tak pomysł z owocami :) Macie inne pomysły na ich wykorzystanie? :)Pozdrawiam ciepło :)

Mariola

4 komentarze:

 1. Takie śliczne miseczki same w sobie są piękną ozdobą, zawartość mogłaby zanadto skupiać uwagę na sobie (kosztem miseczki:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Każdy by pewnie miał dla nich inne zastosowanie :)

   Usuń
 2. Piękne miski, świetne zdjęcia :-)

  OdpowiedzUsuń

Miły Gościu, dziękuję za każdy komentarz :) Nie bój się też szczerych i konstruktywnych uwag - mi to pomaga w dopracowaniu swoich prac :)